OfertaO firmieGaleriaDystrybucjaFinansowanieKontakt

Amfory i donice

 

W naszej ofercie znajdą Państwo amfory o pojemności 490 litrów. Ich dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjny, stylowy design, który z całą pewnością idealnie wkomponuje się w charakter Waszego ogrodu. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas zbiorniki umożliwiają Państwu efektywne wykorzystanie, wszystkich możliwości jakie niesie za sobą odpowiednio gromadzona deszczówka.

  

Deszczówka to źródło znacznych oszczędności dla naszych gospodarstw domowych, które można wykorzystać między innymi do podlewania ogrodów w porze letniej. Aby skorzystać z jej zasobów niezbędne są jednak odpowiednie zbiorniki, które umożliwiają gromadzenie i magazynowanie.

 

Amfora - 490 l. Amfora - 490 l.

 


Proponujemy Państwu także donice ROTO TANK. Ten asortyment  to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Występują one w pięciu rodzajach i trzech kolorach. Donice nadają się do zastosowania w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych: do firm, biur, gabinetów, hoteli, domów, ogrodów itp.

 

Donice RotoTank Donice RotoTank

 

Cechą charakterystyczną naszych donic są ich duże gabaryty. Wszystkie wykonane są z PE (polietylenu), materiału bardzo wytrzymałego i odpornego na trudne warunki atmosferyczne. Materiał, z którego wykonane są proponowane produkty jest odporny również na działanie promieni UV.

 

Proponowane przez nas kolory to naturalny, czarny i terrakota. Duże donice stanowią nie tylko idealne rozwiązanie do hodowania silnie ukorzenionych roślin. Artykuły te sprawdzają się także jako ozdoba ogrodu, podjazdu, hallu czy dowolnej innej przestrzeni. Warto podkreślić, że produkty ROTO TANK są niezwykle estetyczne. Świetnie komponują się z każdym wystrojem wnętrz. Wytrzymałe i nowoczesne donice z naszej oferty z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

 

 

Donice RotoTank Donice RotoTank
    
Donice RotoTank Donice RotoTank
     

 

 


Chcesz dowiedzieć się więcej?  Zadzwoń do nas -  504 342 717


 

 

NASZA FIRMA UZYSKAŁA ZNAK:

 

Rzetelna Firma - kliknij i sprawdź ...

  

 

(c) VAR 2013